Ubytovanie Malinô Brdo

Chalety priamo na zjazdovke


Ubytovanie Malinô Brdo

Chalets Hrabovo

Chalety sa nachádzajú priamo vedľa zjazdovky strediska Ski & Bike Park Malinô Brdo Ružomberok. V zime môžete ísť z chaletu priamo na lyžiach, v lete napríklad na bicykli. Samozrejme je ale k chate aj riadna prístupová cesta. Chalets Hrabovo je novopostavený projekt luxusných chát. Niektoré chaty sa prenajímajú ako celok, a v niektorých chatách si môžete prenajať napríklad iba jeden apartmán. Je to projekt zasadený do krásnej prírody Veľkej Fatry, sme priamo v stredisku Malinô Brdo, ale zároveň aj priamo v rekreačnej oblasti Hrabovo. 

Našim hosťom bude k dispozícii aj súkromné wellness centrum, ktoré sa nachádza v jednom z našich chaletov. Kľúče od vášho chaletu alebo apartmánu dostanete na recepcii Apartmánového domu Fatrapark 2.

Reštaurácia Fatrapark 2 "U nás na Liptove"

Nakoľko sme v úzkej spolupráci s Apartmánovým domom Fatrapark 2, ktorý sa nachádza hneď vedľa našich chaletov, tak hostia z Chalets Hrabovo si môžu vo Fatraparku 2 objednať k pobytu aj raňajky alebo polpenziu. Je to najlepšia reštaurácia v Hrabove a na Malinô Brde, tak určite vám odporúčame využiť gastro služby práve tejto reštaurácie. Reštaurácia je pod vedením známych slovenských šéf kuchárov Daniela Hrivňáka a Karola Sklenára.

Reštaurácia je bežne otvorená aj pre neubytovaných hostí na a la carte jedálny lístok, ktorý je tiež výborný a odporúčame vám ho vyskúšať. Reštaurácia "U nás na Liptove" je jedna z najlepších v našom regióne, a vy budete bývať blízko nej. :)

Dobrú chuť.

Restauracia Malino Brdo

Malino Brdo

Ski & Bike Park Malinô Brdo Ružomberok

Malinô Brdo Ružomberok je obľúbené stredisko v lete aj v zime. V lete je to bike park, ktorý obľubujú najmä downhill bikeri, no zabavia sa tu aj rodinky či partie kamarátov.

Okrem zjazdových trás pre downhill bicykle sa tu dajú požičať aj horské kolobežky a horské motokáry, s ktorými môžete po asfaltovej ceste zísť dole priamo k nám do Hrabova. Počas letnej prevádzky je otvorená kabínová lanovka aj pre peších turistov. Sú otvorené bufety a bývajú tu aj rôzne akcie. Samozrejme je tu aj veľa cyklotrás pre "bežných cyklistov" :) V Hrabove sa dajú požičať aj kvalitné elektro bicykle. No a samozrejme sa z Malina Brda dá ísť na viacero turistických trás.

V zime je to obľúbené rodinné lyžiarske stredisko. Sú tu zjazdovky pre začiatočníkov aj pokročilých. Keď sú snehové podmienky priaznivé, jazdí sa až priamo ku nám do Chalets Hrabovo a vtedy má hlavná zjazdovka spolu až 4 km.