Projekt Hrabovo

Chalets Hrabovo je novo vznikajúci projekt rekreačných chaletov v rekreačnej oblasti Hrabovská dolina priamo v lyžiarskom a bike stredisku Malinô Brdo Ružomberok. 

Fotogaléria projektu Hrabovo:

Naša značka "Chalets Hrabovo" je súčasťou projektu nových chát v Hrabove a aktuálne máme v portfóliu 3 chalety, ktoré budeme po kolaudácii prenajímať. Prenajímame si to vo vlastnej réžii mimo správcovskej firmy projektu. Sme rodinná firma, ktorá sa prenájmu rekreačných nehnuteľností venuje už vyše 10 rokov. Robíme prevádzku a prenájom najúspešnejšieho apartmánového domu v Hrabove - Fatrapark 2. A tiež prenajímame 20 apartmánov v úspešnom Hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici.

Chalets Hrabovo plánujeme prepojiť s recepciou na Fatraparku 2 a taktiež s najlepšou reštauráciou v Hrabove, ktorá sa nachádza priamo u nás vo Fatraparku 2 - reštaurácia "U NÁS NA LIPTOVE". Tak, aby aj hostia z Chalets Hrabovo mali plnohodnotné služby recepcie a gastro služby v podobe možnosti objednať si raňajky, polpenziu či iný typ stravovania počas ich dovolenky v Hrabove a na Malinô Brde. 

Vlastníte apartmán alebo celý chalet v Hrabove? Môžete sa nám ozvať ohľadom možností prenajímania vašej investičnej nehnuteľnosti cez nás: Rastislav Škojec +421 903 201 817, chaletshrabovo@gmail.com